Budizmas

Mokymai

Pastaruosius 2500 metų budistiniai mokymai dovanoja žmonijai išsilaisvinimo dovaną. Nedogmatiški, be keistų dievų ar įsakymų, šie mokymai įgalina žmones suteikti naudos sau ir kitiems. Ir ypač dabar, kai daugybės nepriklausomų mąstytojų ir naujų komunikacijos technologijų pagalba, galima surinkti, susisteminti ir paskleisti budistinius mokymus naujai ir patraukliai, tačiau tokius, kokie jie visuomet buvo.

Šis puslapis suteikia daugybę galimybių pasiekti visus šių išteklių lygmenis. Čia rasite svarbiausias, kvalifikuotų mokytojų atrinktas instrukcijas, kurios naudingos šiuolaikiškiems žmonėms. Puslapyje daugiausia pateikiami Deimantinio Kelio budizmo Karma Kagju mokyklos, kuriai vadovauja Karmapa Trinlei Thajė Dordžė, mokymai.

Visų rūšių mokymai – ar tai būtų tekstas, video medžiaga, ar tiesioginė paskaitos transliacija internetu – apima esminę informaciją ir paaiškinimus, kaip tuo naudotis. Norėdami gauti papildomas instrukcijas, galite susisiekti su mūsų Deimantinio Kelio centrais visame pasaulyje. Maloniai kviečiame apsilankyti artimiausiame Jums centre.
 
Daugiau mokymų ir straipsnių apie budizmą rasite apsilankę:


NAUJIENOS

Deimantinio Kelio budizmo Karma Kagju tradicija Facebook socialiniame tinkle


Naujienų prenumerata


El. paštas