Deimantinio kelio budizmo centrai – tai vietos, kur draugiškoje aplinkoje galite lengvai susipažinti su budizmo mokymais, išmokti medituoti ir susipažinti su kitais budizmą praktikuojančiais ir šiuolaikiškai gyvenančiais žmonėmis.

Pasaulyje veikia 683 pasaulietiniai Deimantinio kelio budizmo centrai, tad grečiausiai vienas jų yra kur nors netoliese.

Atėję į budizmo centrą pirmą kartą, galite tikėtis atsakymų į klausimus apie budizmą, jums bus parodyta pradedantiesiems tinkama meditacija, pabendrausite ir pažinsite kitus praktikuojančiuosius.

Centruose struktūra – atvira ir skaidri, jų veikla pagrįsta draugyste, idealizmu ir savanorišku darbu. Centrų nariai dalijasi atsakomybę vesdami meditacijas, atsakinėdami į klausimus ir aiškindami.

Įvairiuose budizmo centruose siūloma skirtinga programa. Didžiuosiuose mūsų centruose rengiami meditacijų kursai su Karma Kagju lamomis ir jų paskaitos, visuose centruose reguliariai vyksta pasauliečių budizmo mokytojų paskaitos ir teikiami paaiškinimai. Visada galima išmokti XVI Karmapos meditacijos ir praktikuoti ją – tai trumpa, lengvai įtraukiama į užimtų vakariečių tvarkaraštį ir tuo pačiu labai efektyvi proto treniruotė.

Norėdami rasti artimiausią centrą, pažiūrėkite į mūsų centrų sąrašą pagal šalį (anglu. k.).