Labai gerbiamas Kagju linijos lama Šerabas Gjalcenas Rinpočė yra „maniva“ – toks titulas suteikiamas Čenrezigo praktikos meistrui, pakartojusiam „Om Mani Peme Hung“ mantrą bent milijardą kartų.

Rinpočę į vienuolius Rumteke įšventino pats XVI Karmapa Rangdžungas Rigpė Dordžė. Šerabas Gjalcenas Rinpočė buvo ypač gabus mokinys, perpratęs visus tradicinių budizmo studijų aspektus: nuo sutrų bei tantrų iki ritualų ir muzikos, mokslo, meno ir kompozicijos.

Be daugelio kitų vykdomų veiklų, Rinpočė yra atsiskyrimų meistras Parpingo trejų metų atsiskyrimų centre. Vakarinėje Katmandu dalyje jis pastatė ir prižiūri moterų vienuolyną su šimtu vienuolių, o rytinėje sostinės dalyje planuoja statyti vyrų vienuolyną.

Keletą kartų per metus jis vadovauja tūkstančiams praktikuojančiųjų, atliekančių Niung-ne ir Čenrezigo praktikas jo Nešango vienuolyne prie Svajambhu – jų metu Čenrezigo mantra buvo pakartota daugiau kaip penkiolika milijardų kartų. Rinpočės mokymo stilius – gilus, tiesus ir suprantamas.

Jo mokymai, papildyti praktinių patarimų, istorijų ir šilto humoro, padaro didelį įspūdį visiems, kuriems pasiseka juos išgirsti.